Hakkımızda

HakkımızdaZEYN KAHVE olarak, 2014 yılında Türkiye içecek sektöründe yaşanan hareketlenmenin teşvik edici gücüyle Diyarbakır’da faaliyetine başlamıştır. Zamanla kalite ve sınırsız hizmet ilkesiyle ürünlerini Diyarbakır’ın dışında da birçok bölge pazarına sunarak geniş kitlelere ulaşmış ve kısa sürede sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Uzmanlık alanını kahve olarak seçen firmamızın hedef müşteri kitlesi isteyen herkes tarafından rahatlıkla ulaşılabilir olması; çalışma ilkeleri yenilik, kalite, üstünlük, sorumluluk, dürüstlük ve mükemmelliktir.

Firmamız yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmasıyla, canlı ve güler yüzlü personelleriyle, sahip olduğu kahve kültürüyle, mükemmel hizmet anlayışı ve satış sonrası destek birimiyle elde ettiği müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, sağladığımız güvenirlilik, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratmaya devam ediyor ve en iyisi olmaya doğru hızla ilerliyoruz. Kaliteli hizmet verme yolunda ilk günkü amatör ruhumuzu koruyarak, profesyonel bir anlayış ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Sağlam temeller üzerine kurduğumuz ve hızla yayılmaya başlayan ZEYN KAHVE markasını öncelikle Türkiye, ardından da yurt dışında yaygınlaşmak üzere hazırlıyoruz. Sahip olduğumuz ilke, anlayış ve kalite seviyesini günden güne artırarak daha çok şubeyle, daha çok insanın hayatının içerisinde yer alabilmek için çalışıyoruz. İsmimiz duyulduğunda sadece iyi anılar biriktirilen ve lezzetle anılan bir marka olma hedefimize müşterilerimizin katkılarıyla yaklaşıyoruz.

SEPETE BAŞARIYLA EKLENDİ